Понеділок, 06.05.2024, 09:19

Головна » Статті » літній відпочинок

Літній відпочинок

Літо – пора відпочинку, нових пригод, подорожей та знайомств. Саме таким запам’ятають період з 4 по 9 липня 2017 року переможці шкільного конкурсу «Кращий клас року» учні 9-го класу Сопко Євгенія, Маргітич Андріана, Луцанич Ганна, Ільницький Роман, які брали участь у літньому рекреаційно-навчальному інклюзивному таборі «Українська жестова мова та культура глухих» у місті Теребовлі Тернопільської області. Кожного дня діти мали змогу вдосконалювати свої знання жестової мови, відвідувати різноманітні історичні місця та святині Тернопільщини, відпочити на озерах. Щодня студенти УКУ та педагоги організовували для дітей конкурси, цікаві уроки, зустрічі, духовні бесіди, веселі ігри та квести, душевні ватри, клоунади та театральні вистави. Тепер завдяки соціальним мережам учасники табору зможуть підтримувати зв'язок, не зважаючи на відстань.

Категорія: літній відпочинок | Додав: Admin-internat (26.09.2017)