Субота, 27.04.2024, 09:35

Дошка оголошень

Головна » Дошка оголошень (2)

інформація [2] пропозиція [0]

У ці тяжкі для країни години колектив Хустської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату І-ІІ ст. не може бути байдужим та стояти осторонь.

Працівники спецшколи виразили свою підтримку потерпілим євро майдану та збройним силам України , перерахувавши на їх потреби відповідно 4900 грн. та 7200 грн.

інформація | Переглядів: 1166 | Дата: 22.05.2014 | Коментарі (0)

Хустська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
І-ІІІ ступенів Закарпатської обласної ради
оголошує набір дітей з вадами слуху
на 2018-2019 навчальний рік
для навчання і виховання у дошкільній групі,
підготовчому та інших класах школи віком від 3-х років.
Якщо бажаєте, щоб Ваша дитина повноцінно розвивалася, оволодівала мовою та основами наук за програмами спеціальної загальноосвітньої школи, вчилася орієнтуватися в побуті, звертайтеся до кваліфікованих спеціалістів-сурдопедагогів спецшколи-інтернату, які докладуть всіх зусиль для того, щоб Ваша дитина повноцінно, нарівні з чуючими, розвивалася. Якщо ж Ваша дитина не відвідує спецшколу, у нас працює інформаційно-консультативний центр раннього виявлення та реабілітації дітей з вадами слуху, де спеціалісти безкоштовно нададуть Вам консультацію з питань налагодження спілкування з Вашою дитиною, покажуть способи навчання дітей мови та розвитку їх словникового запасу.
Запрошуємо Вас в робочі дні з 8 до 17 год.

НАША АДРЕСА:
м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 48
тел. (03142) 4-43-66, 5-11-52

e-mail: khust.spetsshkola@gmail.com
інформація | Переглядів: 825 | Дата: 04.09.2013 | Коментарі (0)