Понеділок, 06.05.2024, 05:59

Головна » Статті » літній відпочинок

Літній табір "Українсько-Канадського Альянсу"

29 червня 2015 року розпочав свою роботу 26-й щорічний навчально- рекреаційний табір «Літня школа української жестової мови та культури глухих» на базі Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру №1, незмінним  організатором якого є викладач кафедри загальної та спеціальної педагогіки УКУ Ігор Кобель (м. Львів). У цьогорічному таборі взяли участь представники учнівських та педагогічних колективів декількох спецшкіл України.

Програма була дуже насичена. Окрім занять із жестової мови та традиційних спортивно-рекреаційних заходів, студентами УКУ було організовано й проведено дні на різну тематику (спорту, кулінарії, світу духовної формації).

Робота літньої школи жестової мови, під керівництвом викладача Кам’янець-Подільського університету  Оксани Іванівни Дмітрієвої, була зорієнтована не лише на учнів шкіл, а й педагогів, що працюють з ними. Студенти мали змогу постійно спілкуватися з глухими дітьми і розвивати свої навички жестового спілкування.

Гості та учасники відвідали цікаву екскурсію, під час якої познайомилися з архітектурною перлиною  Чернівців  —  Чернівецьким національним університетом   ім. Ю. Федьковича. Яскраві враження залишилися і після відвідин Державного історико-архітектурного заповідника «Хотинська фортеця». Учасники табору також  мали змогу провести день у центрі відпочинку «Сонячна долина».

По завершенню роботи навчально-рекреаційного табору учні підготували концерт та красивий флешмоб «Україна єдина».

Категорія: літній відпочинок | Додав: Admin-internat (08.09.2015)