Субота, 27.04.2024, 21:21

Головна » Статті » літній відпочинок

Літнє оздоровлення дітей
     За літній період 2011 року було оздоровлено 50 учнів школи. Шістнадцять учнів оздоровилися на березі Чорного моря в МДЦ «Артек» та ОЦ «Одісей», тридцять молодших школярів – в дитячому таборі «Колосок» (с. Ракош, Хустського р-ну). У вересні 4 учнів оздоровилися в м. Євпаторії. У дитячому таборі «Колосок» вихователями школи було організовано різноманітні пізнавальні екскурсії до лісу, на озеро в с. Шаян.

Під час оздоровлення в ОЦ «Одісей» учні нашої школи брали активну участь в роботі Українсько-Канадського альянсу. З дітьми проводилися цікаві ігри студентками Католицького університету, тренінгові заняття з практичним психологом та заняття з провідними фахівцями лабораторії української жестової мови м. Києва.

Після закінчення роботи альянсу, учні нашої школи були нагороджені сертифікатами та новим виданням українського жестового словника.

На території оздоровчого центру «Одісей», артистами Одеського будинку культури УТОГ організовувалися різні заходи, де активними учасниками були і наші вихованці.

Проводилася тісна співпраця і спілкування з учнями спеціальних шкіл м. Чернівці та м. Лебедина Сумської області.

Категорія: літній відпочинок | Додав: Admin-internat (06.09.2013)