Четвер, 02.05.2024, 03:28

Зустріч з учасниками АТО

З нагоди відзначення Дня захисника України в школі відбулася зустріч з хустянами – учасниками бойових дій в зоні АТО    —    Василем Мересієм, Климиком Ярославом, Русином Сергієм.

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до української землі, гордості за наших захисників, вихователь 6 класу Голбай Катерина Юріївна, дружина учасника бойових дій в зоні АТО,  провела цю зустріч під назвою «Козацька Покрова», адже саме Богородиця є заступницею і покровителькою козаків, а тепер і всіх захисників України.

На зустрічі були присутні учні та педагоги спецшколи-інтернату. Наші герої охоче вступали в діалог із присутніми та розповідали про досвід, який отримали під час служби. Головним здобутком військові назвали вміння цінувати життя та справжніх вірних друзів. Незалежно від того, перебували хлопці у загонах Збройних сил України чи у добровольчих батальйонах, вони відзначили колосальну допомогу волонтерів. Що ж найбільше радувало бійців на фронті? «Моральна підтримка, яку ми відчували через дзвінки родини, друзів та колег, листи від дітей», – усі ствердно відповіли.

Ця зустріч пройшла в теплій, невимушеній атмосфері і нікого не залишила байдужим, запрошені відповіли на численні запитання дітей та педагогів.

Не приховуючи хвилювання, заступник директора з навчальної роботи Вучкан Мирослава Василівна від імені всіх присутніх висловила бійцям глибоку вдячність за мужність, відвагу і побажала всім мирного неба над головою.

Діти ще довго перебували під враженнями від зустрічі зі справжніми героями нашого часу, фотографувались на згадку з воїнами АТО, обіймались, дякували…

Категорія: 2017 - 2018 н.р. | Додав: Admin-internat (19.10.2017)