Четвер, 02.05.2024, 06:36

Загальношкільний захід «Захисники нашого здоров’я»

10 жовтня відзначався Всесвітній день психічного здоров'я, який в Україні відзначають з 1992 року. Цей день було засновано з ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров’я за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я.

З метою звернення уваги на значимість поняття «психічне здоров’я» практичним психологом школи було проведено загальношкільний захід на тему «Захисники нашого здоров’я».

Передусім звернена увага на цілісність поняття здоров’я, що включає в себе гармонію понять фізичне, психічне, соціальне та духовне здоров’я.

З’ясовано важливість поняття «самопочуття» - вплив фізичної та психічної складової. А також, що ще впливає на наше повсякденне самопочуття та здоров’я допомогло виконання завдання на тему « Хатинка самопочуття».

Отриманий висновок – на наше самопочуття вагомий вплив має наш настрій, тобто наші емоції та почуття.

Прослідкувати різницю виразу обличчя з різними емоціями, допомогло наступне завдання на тему: «Обличчя настрою». Завдання учнів було наступним – підібрати потрібні вирази обличчя до емоцій сумний, наляканий, сердитий, розгублений, радісний.

Учні відмінно впоралися із цим завданням та отримали наступний висновок – для здоров’я корисний хороший настій, а саме:  радість, інтерес, захоплення. Учні виконали наступне завдання на тему: «Корзина користі». Їх завданням було з’ясування того, що є корисним та не корисним для нашого психічного здоров’я та настрою зокрема. Учні впорались з цим завданням та отримали найголовніший висновок, а саме з’ясували, що потрібно, щоб хороший настрій не покидав нас!

Категорія: 2017 - 2018 н.р. | Додав: Admin-internat (19.10.2017)