Понеділок, 06.05.2024, 03:20

Вітаємо! Пишаємось.

На черговому засіданні ЛМО "Верховинська плеяда» його ряди поповнила надзвичайно (без перебільшення) талановита поетеса, вчителька нашої школи, дефектолог – Брикун Вікторія Олександрівна.

Вікторія Олександрівна – унікальна поетеса вже тим, що є автором і виконавцем бардових пісень. У її творчому доробку близько 40 пісень, які Вікторія Олександрівна виконує під гітару (музику підбирає сама), та кілька сотень поезій. Вона є лауреатом двох Всеукраїнських пісенних конкурсів авторської пісні та частим гостем бардівських фестивалів. Автором гімну нашої школи також є Вікторія Олександрівна.

До слова кажучи, покійний Олександр Сливка (видатний закарпатський драматург, прозаїк, режисер і актор, член Національної спілки письменників України) може спочивати зі спокійним серцем, адже його внучка – Вікторія – є гідною продовжувачкою славного письменницького роду.

Незабаром Вікторія Олександрівна відзначатиме 50-річний ювілей. Щиро вітаємо її, бажаємо доброго здоров’я, невичерпного надиху та творчих злетів!

Категорія: 2017 - 2018 н.р. | Додав: Admin-internat (17.10.2017)