Четвер, 28.03.2024, 12:45

Тиждень правових знань

З 4 по 7 грудня у школі проходив тиждень правових знань з нагоди Всеукраїнського тижня права. Цього тижня відбулися ряд заходів, які сприяли підвищенню рівня правової освіти і правового виховання учнів.

Розпочався тиждень оформленням мовно-ілюстративної виставки «Без прав нема обов’язків»,  яку підготували педагоги 11 класу.

У вівторок, 5 грудня, вчитель історії та правознавства Голяк Ярослава Антонівна підготувала та провела змагання з правових знань для учнів старших класів.

На наступний день серед учнів школи було проведено конкурс малюнків «Я і мої права».

Педагоги та учні 11 класу у четвер, 7 грудня, провели виховний захід «Конвенція ООН про права дитини. Права та обовязки кожного». На закінчення вчитель правознавства підвела підсумки тижня правознавства та нагородила переможців конкурсу малюнків (Кость Тетяну, Поповича Миколу та Ровжу Гіну) солодкими подарунками.

Тиждень не пройшов непоміченим і заходи, які були проведені, знайшли відгук у серцях і свідомості учнів.

Категорія: 2017 - 2018 н.р. | Додав: Admin-internat (14.12.2017)