Субота, 20.04.2024, 08:47

Свято Миколая

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая.

Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая. Слухняних діток під подушкою чекають гостинці, а от бешкетникам варто задуматися про свою поведінку та чекати в подарунок тільки різочку.

Вихованці школи підготували цікавий сценарій до свята Миколая: вивчили вірші, танці, підготували інсценівку про Святого Миколая, щоб вшанувати та потішити його. За це Святий Миколай приготував діткам солодощі.

На свято до учнів завітали гості з подарунками для слухняних діток. І тому всі одержали подарунки, які для них організували наші благодійники: Кузьма В.В., директор ТОВ «ХУСТФАРМ», Лукачко В.І., директор санаторію «Благодать».

Категорія: 2017 - 2018 н.р. | Додав: Admin-internat (22.12.2017)