Субота, 20.04.2024, 03:27

Шкільні змагання до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Протягом десятиліть люди з особливими потребами щодня доводили, що інвалідність – це не вирок. Спортивні змагання – яскравий цьому приклад.

Спортивні змагання, присвячені  Міжнародному дню інвалідів, вже традиційні для Хустської спецшколи інтернату. Вчителями фізичної культури  Немеш Наталією Іванівною та  Устюжаніновою Серафимою Михайлівною були проведені  естафети з елементами різних видів спорту. Юні спортсмени вдало демонстрували  свої найкращі риси: точність, вимогливість, швидкість і, безумовно, волю до перемоги.

Переможці змагань були нагороджені грамотами та призами , але головна перемога – це перемога над собою, її здобув кожен, хто цього дня взяв участь у змаганнях.

Саме спортивне середовище найкраще демонструє суспільству силу волі, загартованість духу та стійкість характеру людей, кожен день яких – це боротьба за гідне місце серед співгромадян (у суспільстві).

Категорія: 2017 - 2018 н.р. | Додав: Admin-internat (22.12.2017)