Субота, 20.04.2024, 04:37

Рівні права – рівні можливості

Захищаючи гідність інвалідів, ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність – це не вирок. Практика показує, що інваліди можуть бути і стають повноцінними і високоефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

4 грудня 2017 року були проведені заходи для учнівської молоді Хустської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів. Для учнів 10-12 класів фахівці центру зайнятості провели інтерактивний захід – конкурс малюнку на тему «Професія моєї мрії». Учні мали можливість перенести свою мрію про майбутню професію на папір. По завершенню заходу всі 25 учасників записали свою майбутню професію на стікер, чим прикрасили новорічне дерево під назвою «Професія моєї мрії».

Категорія: 2017 - 2018 н.р. | Додав: Admin-internat (08.12.2017)