Понеділок, 06.05.2024, 10:29

Олімпійський тиждень

З 11 по 14 вересня вчителі фізичної культури Немеш Н.І. та Устюжанінова С.М. провели «Олімпійський тиждень» в рамках Всеукраїнських заходів, присвячених Дню фізичної культури та спорту.

Мета – ознайомити молодь з гуманістичними ідеалами олімпізму, навчити цінувати власне здоров’я, виховати у школярів потребу в постійній руховій активності, формувати традиції і культуру здорового способу життя, престижу здоров’я, залучити їх до активних занять фізичною культурою і спортом.

Впродовж Олімпійського тижня вчителі фізичної культури  провели малі Олімпійські ігри та заходи, а саме:

- оформлення мовно-ілюстративного кутка "Дефлімпійські ігри";

- змагання з настільного тенісу, волейболу, шахів та шашок.

Учні змагалися у спритності та кмітливості, отримали можливість більше дізнатися про Дефлімпійські ігри.

До проведення заходів долучилися і класні керівники.

Ми ще раз переконалися, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог.

Категорія: 2017 - 2018 н.р. | Додав: Admin-internat (25.09.2017)