Вівторок, 23.04.2024, 09:13

Обласні змагання до Міжнародного дня людей з інвалідністю

12 грудня до Міжнародного дня людей з інвалідністю в Ужгороді учасники зі всього Закарпаття – від маленького до найстаршого – змагалися у семи видах спорту.

Наші спортсмени взяли участь у футзалі, волейболі, легкій атлетиці, настільному тенісі. Результами  учнів дійсно можна пишатися. Нагороди  здобули з настільного тенісу у молодшій віковій групі Савинець Богдана та Юсько Микола за I місце, з легкої атлетики команда  спортсменів нагороджена за I місце, з волейболу за III місце – Калабішка Руслан та Рябцюн Ростислав, за  II місце нагороджені наші юнаки  Бровдій Павло та Юришинець Михайло.

За спортивні досягнення дітей з обмеженими можливостями нагороджували кубками, грамотами, та подарунками.

Ці змагання – яскраве свідчення того, що сила духу і кропіткі тренування над собою творять дива.

Категорія: 2017 - 2018 н.р. | Додав: Admin-internat (22.12.2017)