П`ятниця, 26.04.2024, 05:02

Новий рік

Новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей, коли збуваються мрії. У школі завжди організовують ранки для молодших класів і вечори для старшокласників.

Новий рік – свято, якого діти чекають з особливим нетерпінням. Задовго до свята дітвора починає писати листи Діду Морозу. Саме в це свято трапляються всілякі дива і чарівні події.

У нашій школі пройшли цікаво новорічні свята. Учні зустріли Діда Мороза та Снігуроньку, влаштували цікаві інсценівки, водили новорічні хороводи, розповідали вірші, співали пісень, щедрували, колядували. Вони повністю занурилися в сценарій новорічної вистави, намагалися показати максимум емоцій перед самими дорогими глядачами – мамами і татами, бабусями і дідусями.

Щедрими гостями на святі були ПП Драгун М.І. та Шоваг Я.М., які подарували новорічні подарунки всім вихованцям школи.

Категорія: 2017 - 2018 н.р. | Додав: Admin-internat (04.01.2018)