Четвер, 02.05.2024, 02:10

Навчання з ліквідації умовної пожежі

Співробітники 10-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Хуст провели пожежно-тактичні навчання з ліквідації пожежі у нашій школі.

Відповідно до сценарію проведення навчань, на території школи у підвальному приміщенні виникла пожежа у кабінеті, це помічає один з працівників школи, який негайно повідомляє про це керівництво закладу освіти та телефонує за номером 101.

Адміністрація школи розпочинає загальну евакуацію учнів та працівників. На місце прибувають підрозділи ДСНС, які проводять оперативне розгортання та приступають до евакуації решти людей. Медики надають допомогу постраждалим громадянам та госпіталізують їх до лікарні.

Газовики відключають від газової мережі школу, аварійна бригада РЕМ знеструмлює будівлю, а оперативна група Хустського відділу поліції проводить оперативно-слідчі дії. Вогнеборці здійснюють гасіння пожежі і через деякий час успішно її ліквідують.

Вихованці та працівники школи безпосередньо навчалися діяти та відповідно поводитися під час надзвичайної ситуації.

Категорія: 2017 - 2018 н.р. | Додав: Admin-internat (27.10.2017)