Четвер, 02.05.2024, 13:38

Місячник шкільних бібліотек

Цьогоріч він проводився в нашій школі протягом жовтня під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя». З цієї нагоди шкільний бібліотекар Федурця Наталія Василівна розробила відповідні заходи.

Відвідувачі бібліотеки, в основному вихованці інтернату та педагоги, знайомилися з матеріалами книжково-ілюстративного куточка «Ми – за здоровий спосіб життя».

З метою профілактики ГРВІ та грипу з школярами проведено бібліотечний урок «Будьте здорові!».

Про залежність здоров’я людини від правильного харчування мова йшла на бібліотечному уроці «Їжа – джерело здоров’я». Наголос зроблено на складниках здоров’я та помилках у харчуванні.

Зацікавленість виявили учні під час ознайомлення з енциклопедією «Очищення та лікування організму».

Школярі 4 - 12 класів позмагалися і в малюванні. Конкурс малюнків про здоровий спосіб життя пройшов успішно. Журі відзначило кращі малюнки:

- Киндрич Ніку – «Я за здоровий спосіб життя» - І місце;

- Сопко Євгенія – «Їсти вітаміни чи курити травку й сигарети» - ІІ місце;

- Клімова Іра –«Спасибі! Ні!» - ІІІ місце.

Проведено й операцію «Книжка захворіла», під час якої учні «лікували» підручники, журнали, художню літературу.

Своєрідним підсумком знань про здоровий спосіб життя і шкідливі звички був брейн-ринг «Не будь собі ворогом». Жваво й цікаво позмагалися дві команди учнів 7 – 12 класів. Задоволеними залишилися і присутні педагоги, адже учні виявили досить хороші знання про шкідливі звички. Важливіше те, що вони усвідомлюють їх небезпеку.

Під час робочої лінійки підведено підсумки місячника та нагороджено переможців.

Категорія: 2017 - 2018 н.р. | Додав: Admin-internat (10.11.2017)