Субота, 18.05.2024, 21:16

Головна » Статті » 2015-2016 н.р.

“Нехай квітує дерево родинне”

13 квітня учні та педагоги 9 класу запросили батьків, вчителів, учнів на родинне свято. Хочеться зазначити, що вихованці дуже захопилися підготовкою до свята, адже готувалося воно для найрідніших у світі людей.

Протягом всього свята Роман О.І., класний керівник 9 класу, наголошувала про родинні цінності, про важливість збереження пам’яті свого роду, про те, що учні повинні знати свій родовід і пам’ятати,  тому що – це обов’язок перед минулим і майбутнім поколіннями.

Ведуча запрошувала учнів до різноманітних ігор, таких як “З’єднай частини прислів’я”, “Назви одним словом”, “Словниковий ланцюжок”, “Склади прислів’я про тата”, “Віднови речення”. Батьки спостерігали з цікавістю за грою дітей, коли вони інсценували легенду “Сім’я”.

Атмосфера була дуже затишною та душевною. Протягом свята лунали пісні у жестовому виконанні Сопко Євгенії Батьки моїта вірші. Наприкінці заходу учні 9 класу створили своє шкільне родинне дерево.

Окрасою свята був фільм “Наша родина”. З великим захопленням учні, батьки, педагоги переглядали цей фільм та слухали пісню Н. Яремчука Моя родинна”.

, , , , ,

Категорія: 2015-2016 н.р. | Додав: Admin-internat (24.04.2017)