Субота, 18.05.2024, 22:55

Головна » Статті » 2015-2016 н.р.

Тиждень дитячої книги

З давніх-давен люди прагнули передавати свої знання наступним поколінням. Що вони для цього тільки не робили? Вирішила проблему поява книги, яка допомагала людям осмислити важкі ситуації, відповідала на запитання, допомагала змінювати погляди.

Після проведених у школі заходів шкільним бібліотекарем Федурцею Наталією Василівною багато вихованців зрозуміли це. Учні закріпили правила поведінки з книгою, організували в класах книжні лікарні, малювали своїх улюблених героїв, більше дізналися про закарпатських письменників, що пишуть для дітей. всі свої знання вони виклали під час інтелектуальної гри «Що?, Де?, Коли?». За азартною і цікавою грою двох команд учнів 7-11 класів захоплююче спостерігали вихованці школи.

На робочій лінійці підведено підсумок тижня дитячої книги й нагороджено переможців.

Категорія: 2015-2016 н.р. | Додав: Admin-internat (02.05.2017)