Понеділок, 06.05.2024, 00:30

Головна » Статті » 2014-2015 н.р.

Тиждень психології на тему: «Цікавий світ психології»

26 – 30 січня 2015 року в Хустській спецшколі-інтернаті І-ІІ ст. було проведено тиждень психології.

Відкриття тижня психології  розпочалось з ознайомлення учнів з цікавою інформацією про науку психологію, оформлявся мовно-ілюстративний куток на тему: «У світі психології», де учні могли ознайомитись з поняттями «особистість», «характер», «темперамент», «здібності», «воля», «емоції» та іншою повчальною інформацією.

Щоб краще зрозуміти уявлення дітей про важливість науки психології, було проведено конкурс кращого малюнку на тему: «Психологія очима дітей», де діти розкрили світ своїх фантазій та показали своє уявлення важливості цієї науки про людину.

28 січня було проведено загальношкільний захід на тему: «Цікавий світ психології». Мандрівку у королівство внутрішнього світу психологу школи допомагала зробити Фея Психологія та інші учні, які активно залучилися до сценічного дійства.

Мандрівка розпочалася з першого помічника Феї Психології  -  Характеру. Учні розкрили важливість виховання в собі таких рис характеру, як дисциплінованість, терплячість, доброта, чесність, працьовитість.

Щоб закріпити  отримані знання психолог провів гру «Яким можна та не можна бути», де діти повинні були відшукати позитивні та негативні риси характеру.

Другим помічником був Настрій. Учні продемонстрували важливість настрою у повсякденному житті, його вплив на наше самопочуття та важливість вміння контролювати негативні переживання.

Для підтримання дитячої уважності, психолог провів гру «Полічи предмети».

Останнім помічником Феї психології була Воля. І на цей випадок знайшлась повчальна історія, за допомогою якої учні зрозуміли ,щоб досягти хороших результатів потрібно чимало зусиль та, звичайно, терпіння.

Настав час розпрощатись з Феєю Психології, але  вона не могла знайти дорогу до свого королівства. В цьому їй допомогли діти, які знайшли шлях у непростому лабіринті.

30 січня відбулось підведення підсумків тижня психології, оголошення переможців конкурсу малюнків та перевірка засвоєних знань про цікавий світ психології.

Категорія: 2014-2015 н.р. | Додав: Admin-internat (30.01.2015)