Середа, 01.05.2024, 19:25

Головна » Статті » 2011-2012 н.р.

Методичний тиждень у лютому
      Результативним був методичний тиждень на тему "Методика введення нових слів та понять у мовлення дитини з вадами слуху."
      Практичний показ вправ з використання комп'ютерної програми "Світ звуків І, ІІ", "Адаптація-Лого" продемонструвала присутнім інструктор слухового кабінету Вучкан М.В.
      На підсумковому семінарі з питань навчально-виховної та корекційно-відновлювальної роботи педагоги обговорили статті науковців до даної теми, поділилися досвідом роботи, дали аналіз відкритим урокам та виховним заняттям, які майстерно провели вчителі та вихователі школи з використанням сучасних інноваційних та комп'ютерних технологій.

Цікаво позмагалися учні 2 і 3 класів під час спортивної години, проведеної           вихователькою Шутко Н.М.

Вихователь 5-го класу Стасик Ю.М. навчав своїх вихованців сервірувати стіл.

Урок математики у 6-му класі проводить вчитель Сабадош І.О.

Урок української мови у 7-му класі. Вчитель Джумурат Е.А.

Першокласників вчителька Плиска О.М. зацікавила на уроці математики різноманітними завданнями на інтерактивній дошці

Добре відпочили другокласники під час проведення дозвілля вихователькою Ігнатко І.І.

Категорія: 2011-2012 н.р. | Додав: Admin-internat (17.09.2013)